Головна » 2017 » March » 14 » У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку до Дня українського добровольця

14 березня в Україну вперше на державному рівні відзначається День українського добровольця.

Саме з цієї нагоди в приміщенні актової зали Волинського краєзнавчого музею було розгорнуто виставку «Вони були першими». На виставці представлено матеріали присвячені добровольчим батальйонам, що захищають цілісність нашої країни на сході: «Азов», «Айдар», «Світязь», «Правий сектор» та ін.

Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитися з рядом світлин, особистих речей бійців. Також значну частину матеріалів складають прапори, військова форма та осколки із зони АТО.

Автори виставки мали на меті вшанувати загиблих добровольців та розповісти про тих, хто захищає нашу незалежність сьогодні.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 564 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1