Головна » 2017 » November » 30 » У Волинському краєзнавчому музеї відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання

У Волинському краєзнавчому музеї 28 листопада 2017 року відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання, організований Управлінням освіти Луцької міської ради і Луцьким навчально-виховним комплексом «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського». Він став результатом налагодження ефективної співпраці музею з навчальними закладами міста.

Тема семінару «Використання технологій ліплення для розвитку творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання» була розкрита вчителями трудового навчання Гімназії № 14 Наталією Анатоліївною Горбатюк та Юлією Михайлівною Мазур, які підготували виставку творчих робіт учнів в техніці ліплення з солоного тіста та глини, поділилися досвідом роботи.

Учасники семінару ознайомилися з етнографічною виставкою та зразками гончарних виробів з колекції Волинського краєзнавчого музею.

Майстер-кераміст Анатолій Філозоф провів для вчителів майстер-клас виготовлення з глини свищика.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 507 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3