Головна » 2014 » June » 7 » У Волинському краєзнавчому музеї розквітли фіалки. Прийдіть, побачите! (ВІДЕО)
У Волинському краєзнавчому музеї розквітли фіалки. Прийдіть, побачите! (ВІДЕО)

Волинський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку ФІАЛОК, організовану клубами західного регіону «Фіалки Прикарпаття» м.Івано-Франківськ, «Фіалка Галичини» м.Львів, «Сенполія-Захід» м.Тернопіль.

Наші клуби створено з метою поширення та популяризації рослин родини Геснерієвих серед населення, провадження культурно-освітньої діяльності щодо вирощування сенполії і інших рослин цієї родини.

Виставка фіалок відбудеться вперше в місті Луцьку. Відвідувачі можуть побачити понад 400 сортів фіалок української і закордонної селекції.

Виставка буде проходити з 3 червня по 7 червня

Відвідайте нашу виставку ФІАЛОК та пориньте в ніжність, кольорову гаму і чарівність цих дивовижно-прекрасних рослин.

Виставка діє з 3 по 7 червня.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 926 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7