Головна » 2014 » June » 3 » У Волинському краєзнавчому музей відкрито виставку ФІАЛОК (ФОТО, ВІДЕО).
У Волинському краєзнавчому музей відкрито виставку ФІАЛОК (ФОТО, ВІДЕО).

3 червня у Волинському краєзнавчому музеї відкрилась унікальна виставка фіалок. Відвідувачі мають змогу побачити понад 400 сортів фіалок української та закордонної селекції.

Виставка організована клубами західного регіону «Фіалки Прикарпаття» м.Івано-Франківськ, «Фіалка Галичини» м.Львів, «Сенполія-Захід» м.Тернопіль, які створено з метою поширення та популяризації рослин родини Геснерієвих серед населення, провадження культурно-освітньої діяльності щодо вирощування сенполії і інших рослин цієї родини.

Відвідайте виставку ФІАЛОК та пориньте в ніжність, кольорову гаму і чарівність цих дивовижно-прекрасних рослин.

Виставка діє з 3 по 7 червня.

Вартість вхідного квитка: дитячий – 5 грн.

дорослий – 10 грн.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 944 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4