Головна » 2016 » December » 10 » У Рожищенському музеї говорили про волонтерство
У Рожищенському музеї говорили про волонтерство

5 грудня в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений Міжнародному дню волонтера, повідомляє РайонРожище.

Сьогодні в Україні ця тема досить актуальна, а волонтерство, як явище набуває все вагомішої ролі у житті суспільства і держави. Захід був ініційований Рожищенською районною адміністрацією.

Працівники музею зачитали невелику інформаційну довідку з нагоди Дня волонтера, в якій зазначили, що волонтерство – це досить давня діяльність, якою займалися споконвіків у різних формах.

Відвідали зустріч представники адміністрації та учні 10 класу ЗОШ №2. А волонтери Олександр Дулюк та Аліна Кривовязюк розповіли про свій досвід волонтерства.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 708 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2