Головна » 2021 » May » 4 » У парку Луцька представили унікальні писанки родини Косачів
У парку Луцька представили унікальні писанки родини Косачів

Галерею просто неба у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, створено на основі етнографічних студій. Спільний проєкт департаменту культури Луцької міської ради та Волинського краєзнавчого музею «Сонячна колекція» став можливим завдяки дослідженням художниці Ірини Михалевич. Про це повідомляють «Волинські Новини».

Мисткиня відтворила та передала музею писанки, створені за зразками, які увійшли до альбому Ольги Косач (Олени Пчілки) «Український народний орнамент: вишивки, тканини, писанки» (1876 р.).

На 25 полотнах, розміщених вздовж центральної алеї, зображено писанки з назвами та поясненням символів.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 250 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0