Головна » 2017 » November » 21 » У Нововолинському музеї вшанували подвиг учасників Майдану (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї вшанували подвиг учасників Майдану (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні пам’ятного для усієї України – Дня Гідності та Свободи, у Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки і тематична година «Революції Гідності присвячується».

На захід завітав учасник Євромайдану, депутат міської ради Віктор Тарасенко. Своїми спогадами він ділився із старшокласниками загальноосвітньої школи №2, які разом зі своїм вчителем історії Аллою Ігорівною Дацюк стали учасниками тематичної години.

Сторінками історичних подій пройшлися організатори заходу – працівники міського музею Ірина Ромашко та Тетяна Марценюк, аби донести молоді, що майдан та Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Зуміли продемонструвати всьому світу, що ми – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Це рік пробудження та консолідації українського народу.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3