Головна » 2017 » November » 21 » У Музеї історії Луцького братства говоритимуть про лицарів честі і духу – засновників і благодійників Луцького братства

В рамках заходів до 400-ліття Луцького Хрестовоздвиженського братства, в Музеї історії Луцького братства 23 листопада 2017 р. о 15.00 пройде історична година «Браття стану рицерского. Волинська шляхта – засновники і фундатори Луцького братства».

Йозеб Льєб (?). Портрет Яна Дениска-Матвіївського, кременецького земського судді, луцького братчика (1677 – 1686 рр.). ХVІІІ ст. Національний художній музей України

Впродовж двох років Музей історії Луцького братства проводив серію науково-просвітницьких заходів, присвячених 400-річчю від часу заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства – релігійно-громадського національного об’єднання волинської шляхти і луцьких міщан. Дворічна програма включала історичні години про співучасників цієї організації в ранньомодерну добу – луцьких міщан, опікунів братського шпиталю, вихователів і вчителів братської школи, ченців братського монастиря. Остання із планованих історичних годин присвячена протекторам Луцького братства – титулованій еліті Волинського краю.

Телефон для довідок: 72-33-71.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 588 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.5/4