Головна » 2016 » August » 12 » У Луцькому замку буде фестиваль дзвонового мистецтва
У Луцькому замку буде фестиваль дзвонового мистецтва

20 серпня у Луцьку відбудеться традиційний фестиваль  дзвонового мистецтва «Благовіст Волині». Розпочнеться фестиваль Міжнародною науково-практичною історико-краєзначою конференцією «Дзвони в історії та культурі народів світу», – повідомляється на сайті  Луцької міської ради.

О 12:00 годині у Луцькому замку усі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах з дзвонового мистецтва. Власну майстерність гри на дзвонах учасники фестивалю презентуватимуть з 14 до 16.00.

В межах фестивалю діятиме виставка-продаж сувенірних дзвоників, відбуватимуться екскурсії у Музеї дзвонів, майстер-класи з розпису дзвоників.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 953 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0