Головна » 2016 » December » 8 » У Любомльському краєзнавчому музеї – виставка до Дня Збройних сил України
У Любомльському краєзнавчому музеї – виставка до Дня Збройних сил України

До Дня Збройних сил України в Любомльському краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Воїни. Історія українського війська». В її основі – однойменний проект Інституту Національної пам’яті України у формі фотоплакатів – ілюстрацій-реконструкцій українського війська з часів Київської Русі до сьогодення.

Кожен із розділів виставки доповнений речовими матеріалами, знайденими на теренах Любольщини і передані у фонди музею. Серед них – бойові сокири та наконечники стріл Х-ХІІІ ст., козацькі люльки та порохівниця, кулі до рушниць  ХVII-XVIII ст., предмети зброї (багнети, шаблі,тесаки) ХІХ – поч. ХХ ст., пістолети ХХ ст.

Окремий блок становить експозиція, в якій представлено матеріали про сучасну українську армію, участь земляків в російсько-українській війні на Сході нашої держави, використані предмети сучасного озброєння із зони АТО, військові нагороди ЗСУ, пам’ятні монети Національного банку України з військовою тематикою.

Виставка діятиме до кінця грудня цього року. Тож запрошуємо усіх бажаючих!

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 868 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4