Головна » 2018 » April » 21 » У Любомльського музею таки буде свій палац!
У Любомльського музею таки буде свій палац!

20 квітня 2018 року на сесії Любомльської районної ради було прийняте рішення про виділення коштів на умовах співфінансування в сумі 135 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на реставрацію та пристосування під краєзнавчий музей палацу Браницьких XVIII ст. в м. Любомль. Перший крок зроблено, надіємось на подальшу підтримку від Любомльської міської ради.

Щиро дякуємо голові Любомльської районної ради Сушику Миколі та депутатському корпусу ради за постійну підтримку музейної галузі краю, вагомий внесок в розвиток культури Любомльщини! Віримо, що спільними зусиллями нам під силу зреалізувати ще багато справ!

Працівники Любомльського краєзнавчого музею

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 454 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0