Головна » 2014 » Лютий » 11 » У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку „Лесина лісова пісня”.
14:35
У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку „Лесина лісова пісня”.
У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку „Лесина лісова пісня”.
На початку серпня 2013 року на Волині підвели підсумки та визначили переможців конкурсу малюнка «Лесина лісова пісня». Як виявилося талантів Волинь має багато. Переможницею стала Ольга Гой (м. Луцьк), друге місце зайняла Аліна Лащ (с. Залізниця, Любешівського р-ну), третє – Наталія Сидорук (смт. Маневичі).
Організували цей конкурс Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Українським фондом та Всеукраїнським журналом «Лісовий вісник». Проводиться він з метою формування у молодого покоління любові до природи та краю Лесі Українки.
Переможці конкурсу отримали грамоти Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та грошові премії. Кращі малюнки були надруковані у журналі «Лісовий вісник».У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку «Лесина лісова пісня», на ній представлені ці дитячі роботи. Вони захоплюють яскравими кольорами та чудовою дитячою фантазією. Зображені на малюнках всім відомі Лукаш та Мавка постають перед нами у різних барвах та у новому ракурсі.


Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 747 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]