Головна » 2014 » June » 3 » У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся семінар працівників Ковельської ЦБС.

На базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки відбувся семінар працівників Ковельської ЦБС на тему „Іноваційна діяльність бібліотек та шляхи підвищення їх ролі у суспільстві”.

У конференц-залі музею з повідомленнями виступили Ярослав Кушнирук – сільський голова, Галина Божик – директор ЦБС та ін.

Під час семінару учасникам був представлений бенефіс читача „Разом з книгою росту”, який організувала і провела бібліотекар бібліотеки-філії с.Колодяжне Тетяна Савлук. Тетяна Федорівна розповіла про співпрацю бібліотеки-філії з музеєм і школою.

Для гостей Комзюк Віра провела екскурсію „Колодяжне у житті і творчості Лесі Українки”.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 857 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0