Головна » 2018 » April » 7 » У центрі Луцька розмістили 25 щитів із зображенням писанок з музею
У центрі Луцька розмістили 25 щитів із зображенням писанок з музею

У Луцьку на вулиці Лесі Українки поставили 25 двометрових щитів із зображенням писанок. Галерея просто неба з’явилася у суботу, 7 квітня, – повідомляє «Волинь24».

Ці писанки із колекцій писанок родини Косачів із Волинського краєзнавчого музею. Щити із зображенням писанок підготовлені за участі завідувача відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко-Гусак з використанням фондової колекції обласного музею.

Довідково:

«Сонячна колекція» – галерея просто неба із зображеннями традиційних волинських писанок. Волинські (як і всі поліські) та подільські писанки є найбільш автохтонними писанками України, вони вважаються зразками вищого прояву художнього смаку.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 474 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2