Головна » 2018 » April » 7 » Творча педрада вчителів відбулася в обласному музеї
Творча педрада вчителів відбулася в обласному музеї

Вчителі Луцької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 23 спільно із фахівцями Волинського краєзнавчого музею 4 квітня провели креативну інтерактивну педагогічну раду «Творчою людиною можна народитись, творчості можна навчитись».

Майже дев’яносто педагогів школи вивчали досвід творчого становлення вчителя на прикладі відомих освітян Луцька, про яких розповіла завідувач соціологічною лабораторією Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Романчук, та взяли участь у практичних заняттях.

Цікаві майстер-класи провели: з гончарства і глиняного ліплення – майстер-кераміст Анатолій Філозоф, з традиційного волинського писанкарства – завідувач відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко-Гусак, з виготовлення оберегів лялька-мотанка – завідувач відділу природи музею Тетяна Тищенко.

Зустріч була корисною як для педагогів, так і для музейних працівників.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 507 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2