Головна » 2016 » December » 15 » Тоні Палмер зробив унікальні подарунки Устилузькому музею Ігоря Стравінського (ФОТО, ВІДЕО)

Британський режисер Тоні Палмер, автор понад сотні документальних стрічок про знаменитих музикантів, композиторів і акторів, знову відвідав Волинь. Його творча біографія пов’язана з іменем Ігоря Стравінського.

Напередодні свята Миколая Чудотворця митець зробив унікальні подарунки музею композитора в Устилузі, – повідомляє Волинська РДНТКУ:

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 842 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2