Головна » 2016 » December » 3 » Що буде з маневицьким човном?
Що буде з маневицьким човном?

6 грудня о 14.00 в ауд. 204 історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться презентація звіту групи науковців, що впродовж останнього року займалась дослідженням давнього човна, знайденого у с. Старосілля Маневицького району Волинської області.

Про результати успішної міжнародної співпраці зі шведськими та литовськими фахівцями доповість координатор проекту доцент Мамчич Тетяна Іванівна. Планується оприлюднення нових результатів експертизи матеріалу човна (дати виготовлення та породи дерева), які визначать нові напрямки у наукових пошуках.

Фахівці з давньої історії Волині Панишко С.Д., Мазурик Ю.М., Златогорський О.Є., директор Маневицького краєзнавчого музею Хомич П.М. і декан історичного факультету Шваб А.Г. висловлять своє бачення перспектив подальших наукових досліджень човна.

Джерело: прес-центр ДП «Волинські старожитності»

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 706 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1