Головна » 2017 » March » 23 » Семінар вчителів історії в музеї Лесі Українки
Семінар вчителів історії в музеї Лесі Українки

22 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний семінар вчителів історії на тему «Формування громадянської компетентності учнів на уроках суспільно-гуманітарного циклу», організований Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти, відділом освіти Ковельської районної державної адміністрації.

В музеї була проведена театралізована екскурсія з постановкою уривку з оповідання Лесі Українки «Приязнь», композиція «В дитячому крузі» за мотивами фольклорних записів Лесі Українки, художнім читанням уривку з оповідання письменниці «Над морем», приурочене 120-річчю першої зустрічі Лесі Українки з Сергієм Мержинським, інсценізацією уривку з «Лісової пісні», виконанням пісні про Україну.

У лекційній залі під час виступів на семінарі, серед іншого, звучали доповіді учнів Колодяжненської, Любитівської, Уховецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ степенів: «Олена Пчілка і національне виховання», «Твори Олени Пчілки для дітей у вихованні національної свідомості», «Національне ідея у творчості Лесі Українки», «Малюю серцем рідну землю».

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 599 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1