Головна » 2015 » January » 30 » „Розрада” в Іваничівському музеї
„Розрада” в Іваничівському музеї

В Іваничівському територіальному центрі у відділенні соціально-побутової адаптації, яке обслуговує громадян похилого віку ось уже скільки років працює центр адаптації „Розрада”. Діяльність клубу спрямована на підтримання життєдіяльності та соціальної активності пенсіонерів та інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, допомагає реалізувати їх творчі здібності, сприяє вирішенню їх різнобічних життєвих проблем.

Для пенсіонерів, які обслуговуються відділенням та відвідують центр „Розрада” працівники відділення організували екскурсію в Іваничівський історичний музей. Директор музею Лариса Куль ознайомила відвідувачів з яскравою культурою Прибузького краю та виставкою Різдвяно-новорічної атрибутики.

Джерело: Іваничівська райдержадміністрація

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 867 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2