Головна » 2021 » May » 17 » Професійна майстерність екскурсовода: з практичного досвіду випускників факультету історії, політології та національної безпеки

12 травня у межах Фестивалю науки Волинського національного університету імені Лесі Українки та з нагоди Міжнародного дня музеїв кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності й екскурсійне бюро факультету історії, політології та національної безпеки провели круглий стіл «Професійна майстерність екскурсовода: з практичного досвіду випускників факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки».

На захід завітали випускники факультету, які мають досвід роботи в екскурсійній сфері – Василь Карпюк (зберігач фондів 1 категорії Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, м. Луцьк), Людмила Мірошниченко-Гусак (завідувач науково-експозиційного відділу етнографії та народних промислів Волині Волинського краєзнавчого музею), Світлана Чибирак (доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Волинського національного університету імені Лесі Українки, провідний науковий співробітник науково-експозиційного відділу етнографії та народних промислів Волині Волинського краєзнавчого музею), Анастасія Марків (старший науковий співробітник адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку), Діонісій Грицюк (молодший науковий співробітник адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку).

Гості обговорили складники професійної майстерності, які важливі для різних варіацій професії екскурсовода; розповіли про курйозні випадки під час екскурсій; поділилися з присутніми спогадами про свої перші проведені екскурсії, а також особистим досвідом екскурсійної діяльності, який надзвичайно корисний і студентам спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», і молоді, яка у майбутньому обере цю креативну, творчу і цікаву професію.

Дякуємо гостя й учасникам! До нових зустрічей! До нових екскурсій!

Тетяна ТРОФІМУК-КИРИЛОВА,
модератор круглого столу,
доцент кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та
інформаційно-аналітичної діяльності,