Головна » 2016 » January » 5 » Проект «Музейні посиденьки» триває!
Проект «Музейні посиденьки» триває!

Волинський краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих на чергову зустріч у колі друзів – святкову етнографічну годину «Іди, кутя, до покутя!».

Тема бесіди на посиденьках «Обрядова страва кутя – знайома і незнайома»:

• Історичні витоки
  • Рецепти приготування
  • Символіка

На заході гості музею зможуть долучитись до приготування куті з використанням традиційних засобів, а також словесним твором і магічним актом, всією обстановкою відтворити неповторну атмосферу давнього українського Різдва як образ багатства, щастя, миру і спокою у своїй родині.

Цікавою сторінкою зустрічі стане знайомство з обрядовою стравою іншої культури.

Взяти з собою: цікаві новорічні історії, свої рецепти приготування куті, ідеї для подальших зустрічей у музейному колі і – неодмінно! – гарний святковий настрій!

Чекаємо на вас 15 січня о 15.00 год. у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею за адресою: вул. Шопена, 20.

Плата за вхід 10 грн.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 953 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4