Головна » 2021 » May » 18 » Привітання Олександра Ткаченка з Міжнародним днем музеїв
Привітання Олександра Ткаченка з Міжнародним днем музеїв

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко привітав з Міжнародним днем музеїв: «Всіх музеологів, дослідників, мистецтвознавців, екскурсоводів, реставраторів, зберігачів, поціновувачів та небайдужих до музейної справи зі святом!»

«Територія України має багату спадщину і пам’ять. Вони несуть у собі численну кількість як власних українських, так світових імен, об’єктів та подій. Тут народжувалися і проживали видатні митці; тут писалася світова історія з пам’ятними та визначними датами; тут велася запекла боротьба за нашу незалежність і визнання. Оцінити її реальний обсяг майже неможливо. Так як і знати кожну історичну деталь з кожного куточку Землі. Саме музеї дозволяють глибше поринути і зрозуміти світ», – зазначив Міністр.

Джерело: МКІП

Переглядів: 252 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0