Головна » 2014 » June » 17 » Презентовано 2 том книги „Воєнна історія Волині” (ФОТО, ВІДЕО).
Презентовано 2 том книги „Воєнна історія Волині” (ФОТО, ВІДЕО).

Філією Національного військово-історичного музею України – Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки, 17 червня у Волинському краєзнавчому музеї проведено презентацію книги Олександра Дем’янюка, Ігоря Пасюка та Сергія Яровенко «Воєнна історія Волині: Історичні нариси. Том 2. ХIХ ст. – початок ХХ ст.».

У другому томі науково-популярного видання «Воєнна історія Волині: Історичні нариси» охоплено дослідницькою увагою авторів воєнні сторінки Волинського краю від моменту створення Волинської губернії (1797 р.) до початку Першої світової війни, а це: франко-російська  війна 1812 р., польське повстання 1830-1831 рр., Кримська війна 1853-1856 рр., російсько-турецька війна 1877-1878 рр., російсько-японська війна 1904-1905 рр.

Науково-популярне видання розраховане на істориків, краєзнавців, дослідників минулого нашої держави та Волинського краю.

Ігор Пасюк,

директор Волинського регіонального музеєю українського війська та військової техніки

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 982 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4