Головна » 2017 » March » 27 » Португалець намагався вивезти з України старовинну шаблю початку ХІХ століття (ФОТО, ВІДЕО)

Старовинну шаблю початку ХІХ століття, яку намагався незаконно перемістити через кордон громадянин Португалії, виявили учора прикордонники Луцького загону у взаємодії із співробітниками СБУ, говориться в повідомленні УНІАН.

Порушника разом з виявленим предметом передали в СБУ. Шабля прикрашена коштовним каменям. Як повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби, старовинний предмет виявили в конструктивних особливостях автомобіля «Мерседес», який спрямовувався з України через пункт пропуску «Ягодин».

Попередню інформацію про можливе незаконне переміщення культурних цінностей з території України прикордонники отримали заздалегідь від співробітників СБУ. Шаблю, прикрашену, ймовірно, коштовними каменями, і футляр для неї водій заховав під обшивкою багажного відділення автомобіля. Порушника разом з виявленим предметом передали в СБУ.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 915 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0