Головна » 2015 » January » 22 » Пам’яті жертв Голокосту на Волині.
Пам’яті жертв Голокосту на Волині.

27 січня 2015 року о 14-00 год. з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у актовій залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година «Голокост на Волині. Гіркий спогад». У рамках проведення історичної години презентація тематичної виставки «Пам’ять про Голокост на Волині». На виставці представлено документи, світлини, матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, які стосуються теми Голокосту. На виставці експонуються копії документів з Державного архіву Волинської області про діяльність окупаційної німецької влади, накази, розпорядження, оголошення стосовно поведінки євреїв, доповнює експозицію книжкова виставка з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею.

У рамках заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту – презентація фотодокументальної виставки «Джойнт та єврейський народ: 100 років історії». Виставка відображає основні віхи столітньої історії американського єврейського об’єднаного комітету Джойнт. Комітет Джойнт став самою потужною єврейською організацією, котра надає допомогу єврейським громадянам з усього світу. Сьогодні комітет Джойнт працює у більш ніж 70 країнах світу.

У заході беруть участь: Сергій Швардовський – виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму; Ольга Козирська – керівник вокального ансамблю «Яхад», котра підготувала літературно-музичну частину заходу; Олена Дубень – ведуча заходу, мол. науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею.

Виставка працюватиме у дні роботи музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 775 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2