Головна » 2017 » November » 7 » «Осінні барви» від Оксани Бицюк в обласному музеї
«Осінні барви» від Оксани Бицюк в обласному музеї

На осінніх канікулах у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з художнього розпису «Осінні барви» від Оксани Бицюк – художника-оформлювача, керівника гуртка «Художнього розпису» відділу декоративно-прикладного мистецтва Палацу учнівської молоді м. Луцька.

Заняття відвідало більше 50 діток молодшого та середнього шкільного віку. Вони мали можливість спробувати свій художній хист у малюванні гуашевими фарбами осіннього дерева.

Оксана Андріївна розповіла учасникам про деякі таємниці реалістичного зображення дерева і листочків, особливість нанесення гуашевих фарб, звернула увагу на правильне розміщення малюнка на аркуші паперу, пригадала з дітками будову дерева, а також показала на практиці як виконується малюнок.

Художниця не залишила жодної дитини без уваги. Заняття пролетіло непомітно. Діти отримали безліч позитивних емоцій.

Після завершення майстер-класу для учасників провели пізнавальну екскурсію залами відділу природи. Старший науковий співробітник Людмила Ланшина розповіла про неповторний рослинний і тваринний світ Волинського краю.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 515 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/6