Головна » 2016 » January » 5 » Олена Пчілка – дітям
Олена Пчілка – дітям

У 2015 році львівське видавництво „Апріорі” запропонувало науковцям Волинського краєзнавчого музею долучитися до видання нової книжечки із серії „Апріорі-дітям” з творами Олени Пчілки для дітей. Над укладанням її змісту, передмовою до видання працювали завідувач Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, філіалу Волинського краєзнавчого музею, Віра Комзюк та головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Наталія Пушкар. Наприкінці року книга Олена Пчілка – дітям. / Упорядники: В. Комзюк, Н. Пушкар.– Львів: Апріорі, 2015. – 76 с. побачила світ.

Ця чудова книга вводить читача у чарівний поетичний світ Олени Пчілки. До збірки увійшли вірші, казки, оповідання, байки та фольклорні записи доступні для сприйняття дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

У художньому оформлені видання використано ілюстрації Лариси Іванової (Київ) та фрагменти орнаментів Олени Пчілки з фондів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Книга адресована дітям, батькам, учителям та усім, хто шанує творчість однієї з перших українських письменниць.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 866 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3