Головна » 2016 » December » 13 » Оголошено конкурс на розробку туристичного логотипу Волинської області
Оголошено конкурс на розробку туристичного логотипу Волинської області

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

08 грудня 2016 року                    м.Луцьк                            № 570

Про проведення конкурсу
на розробку туристичного логотипу
області

Відповідно до статті 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою формування позитивного іміджу області в Україні та за кордоном, покращення використання культурного, економічного, соціального та туристичного потенціалу області, у рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму та рекреації у Волинській області на 2016 – 2020 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 18 січня 2016 року № 12 та затвердженої рішенням обласної ради від 07 квітня 2016 року № 4/10:

1. Провести з 12 грудня 2016 року по 30 березня 2017 року конкурс на розробку туристичного логотипу Волинської області.

2. Визначити організатором проведення конкурсу департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

3. ЗОБОВ’ЯЗУЮ департамент інфраструктури та туризму:

1) розробити та затвердити положення про конкурс на розробку туристичного логотипу області;

2) затвердити склад організаційного комітету конкурсу;

3) оприлюднити положення про конкурс та склад організаційного комітету на туристичному сайті (www.tourism.volyn.ua ).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О.Степанцова.

Голова                                                                          В.ГУНЧИК

Довідково:

Конкурс проводиться з метою розробки туристичного логотипу Волинської області, задля формування позитивного іміджу, промоції та ідентифікації туристичного потенціалу Волинської області в Україні та закордоном.
Логотип – будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність області та ідентифікувати її серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них, - йдеться у дописі.
У конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи. Участь у конкурсі безкоштовна. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт. Про це повідомляють організатори конкурсу – Департамент інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

Конкурс проводиться в ІV етапи:
12.12.2016 – 28.02.2017 І-ий етап – прийом конкурсних робіт організатором.
01.03.2017 – 10.03.2017 ІІ-ий етап – технічний етап. Організаційним комітетом проводиться відбір робіт які відповідають умовам конкурсу.
13.03.2017 – 26.03.2017 ІІІ-ій етап - оприлюднення конкурсних робіт, які відповідають умовам конкурсу та визначення шляхом онлайн голосування громади трьох фіналістів конкурсу.
27.03.2017 – 30.03.2017 ІV-ий етап – організаційний комітет своїм рішенням визначає переможця серед фіналістів ІІІ-го етапу конкурсу.
Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному або друкованому вигляді за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, каб. № 719, 723; e-mail: [email protected].

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 648 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1