Головна » 2016 » January » 18 » Обласний музей запрошує на історичну годину, присвячену Дню Соборності України
Обласний музей запрошує на історичну годину, присвячену Дню Соборності України

21 січня о 12.30 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Соборність України: від української революції 1917-1921 рр. до Революції Гідності 2014 р.», присвячена Дню Соборності України.

Відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з матеріалами виставки, що присвячена подіям проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, та подіям, що відбувалися в січні 2014 року в Києві на Майдані, коли з’явилися перші загиблі Герої Небесної Сотні.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 677 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1