Головна » 2015 » November » 12 » Обласний музей запрошує на історичну година до дня народження художника, учасника ОУН-УПА Ніла Хасевича

13 листопада о 12.00 год. в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година, присвячена 110-й річниці від дня народження українського художника-графіка та активного учасника ОУН-УПА Ніла Хасевича (1905 – 1952).

Присутні матимуть можливість послухати лекцію про життя ітворчість митця, про боротьбу українських повстанців та про трагічну смерть художника. Також буде запропоновано огляд виставки «Ніл Хасевич. Талант, народжений для боротьби», серед яких є оригінальні речі, малюнки, листівки та бофони створені Нілом Хасевичем.

Учасники історичної години матимуть нагоду не лише ознайомитися з життям видатного художника та борця, а й побачити унікальні речі періоду Другої світової війни та макет повстанської криївки, в якій жили українські вояки та побачити фільм «Здобути або не бути» – історію художника часів боротьби УПА.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 729 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0