Головна » 2015 » November » 13 » Обласний музей запрошує на другі «Музейні посиденьки»
Обласний музей запрошує на другі «Музейні посиденьки»

18 листопада о 15.00 год. у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться другий захід із циклу «Музейні посиденьки» на тему: «Історія становлення національної символіки: герби і прапори України та Волинського краю».

Головна мета заходу – отримання відвідувачами нових знань про основні геральдичні символи українців. Символи, про які йтиме мова, це трипільські вужі, тризуб, плуг, святий воїн (від фракійського вершника, св. Георгія і до козака Мамая), хрест, лев. Докладно буде розглянуто історію українського та волинського прапорів.

Уся лекція-екскурсія буде проілюстрована понад 80-ти електронними зображеннями. То ж увазі відвідувачів пропонується своєрідна мультимедійна виставка.

На музейних посиденьках гості зможуть дізнатися про геральдичні символи Луцька: св. Миколая, панну, лицаря та В’їзну вежу Луцького замку.

На завершення заходу – цікаве спілкування щодо проблем, які стосуються національної символіки у незалежній Україні.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 747 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3