Головна » 2015 » January » 5 » Новорічне свято для дітей влаштували у музеї українського війська та військової техніки (ВІДЕО).

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, філіал Національного військово-історичного музею України,  разом з обласною спілкою чорнобильців 5 січня організували новорічне свято для тридцятьох дітей ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та учасників АТО, – повідомляє Волинська ОДТРК. У музеї вони оглянули експонати, отримали подарунки і щиро зізналися, що найкращим подарунком для них буде повернення рідних з війни, а також мир в Україні.

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 823 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0