Головна » 2014 » Лютий » 6 » Музейний працівник з „Холодного Яру” потребує допомоги!
Музейний працівник з „Холодного Яру” потребує допомоги!
23 січня 2014 року під час штурму приміщення Черкаської ОДА кинутим з вікна вазоном була тяжко поранена наша колега Ольга Галушко - екскурсовод філії "Холодний Яр" Національного історико-культурного заповідника "Чигирин", – повідомляє Музейний простiр України.
Їй провели вже дві операції: першу - відразу в Черкаській міській лікарні швидкої допомоги №3, другу, під час якої була видалена гематома - 26 січня. Оля перебуває в тяжкому стані. Якісь прогнози відносно її подальшого стану лікарі не дають.
Звертаємося до всіх небайдужих допомогти в зборі коштів на лікування та реабілітацію Олі.
Кошти можна перераховувати на картку мами Ольги  – Галушко Наталі Миколаївни, номер картки: 516 875 537 0340 818
Довідки за телефоном: 0950690774, 0964397742 (Легоняк Богдан, директор філії заповідника "Холодний Яр").
Допоможемо нашій колезі!
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 712 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0