Головна » 2015 » January » 22 » Музейні працівники розповіли про поезію мистецтва Закарпаття у творчості художників Волині.

Наукові співробітники Художнього музею 22 січня 2015 року взяли участь у тематичному заході «Поезія мистецьких традицій Закарпаття у творчості Волинських художників Карела Якубека (1923-2008), Григорія Чорнокнижного (1915-1992)», яка відбулася у галереї сучасного мистецтва «Art-кафедра» спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін Сіті».

В рамках події було представлено міні виставку творів Григорія Чорнокнижного, прижиттєві фото художників, документи із колекції Волинського краєзнавчого музею – артефакти, які свідчать про їх творчу діяльність.

З доповіддю по даній темі виступила Зоя Навроцька – завідувач Художнього музею.

Презентували виставку Дмитро Зінько та Оксана Силюк – наукові співробітники Художнього музею.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 744 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7