Головна » 2015 » November » 18 » Музейні посиденьки із символікою
Музейні посиденьки із символікою

18 листопада у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся другий захід із циклу «Музейні посиденьки» на тему: «Історія становлення національної символіки: герби і прапори України та Волинського краю».

Головна мета заходу – отримання відвідувачами нових знань про основні геральдичні символи українців. Символи, про які йшла мова – це трипільські вужі, тризуб, плуг, святий воїн (від фракійського вершника, св. Георгія і до козака Мамая), хрест, лев. Докладно розглядали історію українського та волинського прапорів.

Старший науковий співробітник музею Сергій Лис провів екскурсію по мультимедійній виставці «Історія становлення національної символіки», під час якої було представлено понад 80 електронних зображень.

Учасники акції обговорювали проблеми затвердження Великого герба України. Свою думку висловив завідувач кафедри документознавста і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, професор Бондаренко Геннадій Васильович.

На музейних посиденьках гості отримали цікаві відомості про геральдичні символи Луцька: св. Миколая, панну, лицаря та В’їзну вежу Луцького замку.

Актуальні теми, захоплюючі розповіді, жваві дискусії, запашний чай і смачні пиріжки – все це «Музейні посиденьки»!

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 770 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5