Головна » 2014 » June » 23 » Музейна екскурсія до ювілею волинського вугілля (ФОТО, ВІДЕО).
Музейна екскурсія до ювілею волинського вугілля (ФОТО, ВІДЕО).

17 червня у Нововолинському міському історичному музеї відбулася тематична екскурсія за участю представників вугільної галузі міста та громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. Захід приурочений 60-літтю підняття на-гора перших тонн „чорного золота” та 75-й річниці утворення Волинської області.

Директор музею Ірина Костюк зробила екскурс в минуле міста гірників, розповіла про становлення та розвиток вугільної галузі.

Як зазначив заступник міського голови Едуард Савік, знайомлячись з історією Нововолинська, щоразу відкриваємо нові сторінки творення його літопису. Помічник генерального директора ДП „Волиньвугілля” Андрій Развін підкреслив, що мета екскурсії – побачили людину праці, яка щоденно опускається в глибокі земельні надра.

Ветерани вугільної галузі пообіцяли поповнити фонди музею матеріалами зі своїх сімейних архівів.

Екскурсія стала цікавим доповненням до щоденних робочих буднів працівників вугільної галузі та представників дорадчого органу.

Джерело: Нововолинська міська рада

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 913 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0