Головна » 2016 » August » 27 » Музей українського війська долучився до патріотичного заходу
Музей українського війська долучився до патріотичного заходу

Під час відзначення 25-річчя Незалежності України у Маневичах, волинська обласна спілка ветеранів АТО спільно з Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки проводили спільний патріотичний захід, метою якого був збір коштів на дороговартісне лікування важкопораненого бійця АТО Михальчука Сергія.

Відвідувачі дійства мали змогу ознайомитись із різними типами озброєння яке використовується в зоні проведення антитерористичної операції, постріляти в жартівливому тирі, послухати розповіді ветеранів АТО, навчитися навичкам розбирання-збирання автомата Калашникова, купити сувеніри, покуштувати смачний куліш.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 751 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1