Головна » 2015 » January » 27 » Музей – безцінний куточок історичної пам’яті
Музей – безцінний куточок історичної пам’яті

У кожного із нас своя історія – своє минуле, яким ми пишаємось, і теперішнє, націлене в майбутнє. Тож для виховання молодого покоління та збереження цінних пам'яток у Ковельському професійному ліцеї 12 грудня 2000 року було відкрито музей історії навчального закладу.

Засновником і керівником музею став заступник директора з НВР Юрій Сєрков, який днями провів тут екскурсії з вихованцями першого курсу ліцею та учнями окремих шкіл міста Ковеля (на знімку).

Також періодично у музеї організуються зустрічі з колишніми випускниками і педагогами-ветеранами, які діляться безцінною інформацією про історію навчального закладу, про людей, яким він дав путівку в життя. Гості музею дарують фотографії, особисті речі, що стають основою для нових експозицій.

Музей відкритий для відвідувань у вівторок і четвер з 14.00 до 16.00 год.

Індивідуальне відвідування можна замовити за телефонами 5-50-39, 5-43-77.

Джерело: Вісті Ковельщини, 27 січня 2015 року № 7

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 885 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2