Головна » 2017 » November » 6 » Мінкультури оголошує конкурс на участь в проекті «Малі міста – великі враження»
Мінкультури оголошує конкурс на участь в проекті «Малі міста – великі враження»

2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. Україна не залишилася осторонь від процесів – 18 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президенту України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини. Враховуючі світові тенденції та процеси, що відбуваються у країні, Міністерство культури України ініціює проект «Малі міста – великі враження».

У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно – економічному розвитку територій.

Переможці конкурсу – учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту а також методичну допомогу в наступному:

- Розробка ексклюзивної ідеї.
- Розробка концепції стартапу.
- Супровід під час реалізації
- Маркетинговий супровід проекту.

Реалізація проекту створить умови для комплексного розвитку наступних складових:
1. Формування іміджу територій, який сприятиме росту інвестиційної привабливості.
2. Інтеграція культурної спадщини в життя громади.
3. Формування умов для розвитку малого та середнього бізнесу в сервісної сфері.
4. Формування традицій громади.
5. Створення кластерів і хабів/розвиток стартапів.

Пропозиції до експертної ради можуть подавати: Органи місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, організації та об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку.

Документи на конкурс подаються в електронному та паперовому вигляді:
- до 30 листопада 24.00 в електронному вигляді на електрону адресу: [email protected]
- до 2 грудня 17.00 у паперовому вигляді за адресою: Міністерство культури України. Конкурс «Малі міста – великі враження», 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

1. Заповнена аплікаційна форма за встановленим зразком (завантажити)
2. Дані про об’єкт культурної спадщини:
- історична довідка;
- план об’єкту та прилеглої території;
- довідка про стан об’єкту;
- довідка про балансоутримувача.
3. Гарантійні листи від ОДА та ОМС про співфінансування проекту;
4. Гарантійні листи від потенційних партнерів проекту.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, за адресою: [email protected]

ДЖЕРЕЛО

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 480 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0