Головна » 2015 » November » 12 » «Мій світ, моя душа – барвиста вишиванка»
«Мій світ, моя душа – барвиста вишиванка»

У Маневицькому районному краєзнавчому музеї проходить показ робіт майстрині художньої вишивки Ірини Стравінської.

Організатор – екскурсовод закладу Людмила Піддубна розповідає відвідувачам про представлені роботи. «Це вишиванки на релігійну тематику, вишивки – репродукції полотен відомих художників, натюрморти, портрети, власні творчі розробки – враження від подорожей рідним краєм та за кордоном».

Всі роботи – нетрадиційні вишивки, виконані «хрестиком» (110 хрестиків на 1 см кв.) Більшість робіт містять понад 100 тисяч хрестиків, мозаїчно поєднують більш як 100 кольорів та відтінків ниток. Усі картини оцінені майстринею і продаються.

Виставка ще перебуватиме у смт. Маневичі тиждень, тож завітайте до музею і отримайте насолоду від перегляду унікальних, прекрасних картин.

Джерело: Маневицька райдержадміністрація

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 829 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1