Головна » 2016 » January » 13 » Майстер-клас з виготовлення свічок з медової вощини відбувся у Маневицькому музеї

Напередодні Різдвяних свят у Маневицькому краєзнавчому музеї організатор екскурсій Людмила Піддубна провела майстер-клас з виготовлення свічок з медової вощини «З вогником у душі».

«Свічка відіграє важливу роль у житті людини. Вона супроводжує її від самого народження і аж до смерті. Через вогонь свічки людина спілкується із Богом. Тому ідея виготовлення свічки власними руками, яка прикрасить різдвяний стіл, була зустрінута школярами із ентузіазмом», – говорить Людмила Іванівна. Сам процес виготовлення не є складним, тому всі школярі успішно справилися із завданням – із задоволенням понесли саморобні свічки додому.

Ділилася досвідом виготовлення різдвяної свічки Людмила Піддубна і з студентами історичного факультету Східноєвропейського університету. Частину виготовлених різдвяних свічок дівчата передали українським бійцям на схід у зону АТО.

Джерело: Маневицька районна державна адміністрація

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 994 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2