Головна » 2016 » January » 28 » „Крути не мають забуття”
„Крути не мають забуття”

”Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього” – говорить народна мудрість. І це справді так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі за своє минуле. Саме тому ми повинні знати свою історію і своє минуле. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами. Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу і тіло поклали за самостійність, волю і незалежність Батьківщини.

27 січня 2016 року в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї з нагоди цієї дати була проведена історична година для учнів 7-х класів ЗОШ № 2 м. Рожище.

З історичною довідкою присутніх ознайомила працівник музею Т. Переходько. На захід були запрошені голова і члени районної організації “Союзу українок”. Марія Михайлівна Рейкіна розповіла учням про трагічні події на станції Крути.

Джерело: Рожищенський краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 792 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0