Головна » 2014 » Лютий » 24 » Критерії, яким мусить відповідати кандидатура на посаду Міністра культури України.
Друзі і колеги!
У культурі назріли реформи. Відтак, зараз як ніколи важливо і необхідно керуватися прозорими й обґрунтованими критеріями при призначенні фахівця на посаду Міністра культури України та нових фахових керівників сфери культури.
Лише зрозумілі критерії, які підтримує і з якими погоджується фахове середовище, експертна спільнота і громадськість, разом з представниками законодавчої та виконавчої влади, дозволять прийняти ефективне кадрове рішення й уникнути численних помилок минулого.
Просимо Вас ознайомитись з текстом петиції – зверненням до депутатів Верховної Ради України, що стосується критеріїв, яким мусить відповідати кандидатура на посаду Міністра культури України. Тільки з 12 години сьогоднішнього дня її підписали вже понад 380 небайдужих людей!

З петицією можна ознайомитися та підписати її за посиланням тут.

Приєднуйтесь, якщо підтримуєте!
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 548 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1