Головна » 2014 » Лютий » 10 » Колодяжненський музей Лесі Українки змагається за звання однієї з десяти найкращих пам’яток України.
Одразу 10 визначних місць Волині потрапили до списку найкращих пам’яток України, обраних народом. Серед них і Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Нещодавно в Україні стартував проект „Найкращі пам’ятки України – обрані Народом”, – повідомляє сайт 10ukraine.com.ua. Він створений з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам'яток архітектури, природного надбання України. Вибір десятки найкращих пам'яток нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування.
Перший етап голосування проекту «Найкращі пам’ятки України - обрані Народом» стартував з 15.10.2013 року. Голосування проводитися на обласному рівні. За результатами онлайн-голосування чотири пам’ятки з кожної області, які набрали найбільшу кількість голосів, будуть відібранні для участі в загальноукраїнському голосуванні на другому етапі проекту.
Голосуючий має можливість голосувати за улюблені пам’ятки з однієї IP-адреси не більше одного разу на добу.

Волинська область представлена наступними пам’ятками:
– Оборонна вежа князів Чарторийських
– Оконські джерела
– Луцький замок
– Озеро Світязь
– Луцькі ворота
– Будинок Петра I
– Будинок скульптора
– Вали детинця Ладомира
– Замок Радзивіллів
Музей Л. Українки

Проголосувати Ви можете тут.
Підтримаємо Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1