Головна » 2017 » October » 9 » Художній музей запрошує на культурно-мистецьку акцію «Музичні діалоги»!
Художній музей запрошує на культурно-мистецьку акцію «Музичні діалоги»!

12 жовтня о 15:00 в рамках XIV Музичного фестивалю «Стравінський та Україна» у Художньому музеї відбудеться культурно-мистецька акція «Музичні діалоги» (пам’яті Федора Стравінського).

У виконанні молодих вокалістів музичних академій Києва, Львова, Гданська (Павел Буцкі (бас), Михайло Кушлик (тенор), Марія Петрів (мецо-сопрано), Інна Федорій (сопрано), Назарій Федитник (баритон)) прозвучать твори І. Стравінського, В. А. Моцарта, К. Даньковича, Е. Гріга тощо та українські народні пісні в обробці А. Кос-Анатольського, М.Лисенка, Л. Ященка.
Концертмейстери – Ольга Козлан, Вікторія Ковальчук.

Вхід вільний

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 575 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0