Головна » 2014 » Червень » 21 » Художній музей – у мистецькому суаре.
14:27
Художній музей – у мистецькому суаре.
Художній музей – у мистецькому суаре.

   19 червня 2014 року співробітники Художнього музею взяли участь в акції «Метафори вражень в малярстві та бутті», присвяченій 140-річчю від дня презентації першої виставки творів художників-імпресіоністів (Париж, 1874 р.), яка відбулась в галереї мистецтв «Art-кафедра». В межах події поряд з виставковою експозицією «Art-кафедри» було представлено твори із основного фонду Волинського краєзнавчого музею (Петро Сензюк, Олександр Валента).

   У легкій невимушеній «французькій» атмосфері місцеві художники, відомі лучани та представники ЗМІ спілкувалися на тему розвитку такої мистецької течії у живописі як імпресіонізм. Зокрема, обговорили розвиток імпресіонізму в історії європейської художньої культури та українському мистецтві. Чимало цікавого дізналися про традиції імпресіонізму та пуантилізму саме на Волині.

   Заслужений працівник культури, завідувач Художнього музею у Луцьку – відділу ВКМ Зоя Навроцька цікаво і легко розповіла про події з історії мистецтва другої половини ХІХ–ХХ століття, провела мистецтвознавчий аналіз творів, надала професійні коментарі художньої тенденції тієї доби.

   Також, під час акції звучала вишукана поезія, популярна французька музика 70-х років ХХ ст. На екранах бажаючі змогли переглянути твори знаних французьких імпресіоністів (К.Моне, О.Ренуара, Е.Деги, К.Пісаро) та малярство українських художників, які долучилися до цього напрямку.

   Як зазначила Керуючий партнер галереї мистецтв Леся Корсак, такий захід відкриває серію творчих суаре, що матимуть місце й надалі у галереї мистецтв «Арт-кафедра». «Сподіваємо, що завдяки таким заходам ми зможемо популяризувати мистецтво серед широкої аудиторії лучан та гостей міста», - наголосила вона.

Джерело: Галерея мистецтв «Art-кафедра»

Категорія: Художній музей | Переглядів: 683 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]