Головна » 2014 » Травень » 8 » „Хай покоління пам’ятають, які герої в них були” (ФОТО, ВІДЕО).
„Хай покоління пам’ятають, які герої в них були” (ФОТО, ВІДЕО).

У Нововолинському народному історичному музеї відбувся урок присвячений 69 річниці від дня Великої Перемоги під назвою "Хай покоління пам’ятають, які герої в них були".

Запрошені учні 11 класу ЗОШ №2, разом із працівниками музею вшанували хвилиною мовчання загиблих у воєнних діях. Особливим гостем зустрічі був Василь Матвійович Бусловський, 1926 р.н., який був учасником бойових дій та дійшов до Угорщини. Найбільшою біллю для ветерана є повторення воєнних дій та загибель сотень патріотів України.

Не допустимо війни! Бережімо мир!

Джерело: Нововолинський міський історичний музей

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 739 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0