Головна » 2017 » October » 23 » Готуємось до новорічних свят
Готуємось до новорічних свят

У п'ятницю, 20 жовтня в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського майстриня з Луцька Мирослава Кліщук провела майстер-клас виготовлення декупажних ялинкових прикрас.

Ця техніка відома у світі, але в Україні не мала значного поширення. Виготовляти предмети побуту та оздоблювати за допомогою декупажу дуже цікаво, головне, що результат перевершує всі сподівання. Запрошені на майстер-клас учні та педагоги місцевих шкіл мали нагоду спробувати виготовляти ялинкові прикраси.

Спочатку Мирослава Ярославівна коротко розповіла про етапи виготовлення таких новорічних прикрас. Кожен учасник отримав необхідні матеріали та вибрав ілюстрацію для оздоблення виробу. За допомогою майстрині іграшки вдалися у всіх. Час відведений для роботи проминув непомітно, бо було дуже цікаво.

Колектив музею вдячний майстрині за переданий досвід, а відвідувачам за активну участь у музейних заходах.

Віра Чопко,
науковий співробітник Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 536 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0