Головна » 2015 » Січень » 27 » Голокост на Волині. Гіркий спогад під час музейного заходу (ФОТО, ВІДЕО).
16:05
Голокост на Волині. Гіркий спогад під час музейного заходу (ФОТО, ВІДЕО).
Голокост на Волині. Гіркий спогад під час музейного заходу (ФОТО, ВІДЕО).

   27 січня 2015 року з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у актовій залі Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година «Голокост на Волині. Гіркий спогад». У рамках проведення історичної години було представлено виставку «Пам’ять про Голокост на Волині». На виставці представлено документи, світлини, матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, які стосуються теми Голокосту. Також експонуються копії документів з Державного архіву Волинської області про діяльність окупаційної німецької влади, накази, розпорядження, оголошення стосовно поведінки євреїв. Доповнює експозицію книжкова виставка історичної літератури з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею та книги пам’яті єврейського народу, та тора XVII з фондів ВКМ.

   У рамках заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту – представлено фотодокументальну виставку «Джойнт та єврейський народ: 100 років історії». Виставка відображає основні віхи столітньої історії американського єврейського об’єднаного комітету Джойнт. Комітет Джойнт став самою потужною єврейською організацією, котра надає допомогу єврейським громадянам з усього світу. Сьогодні комітет Джойнт працює у більш ніж 70 країнах світу.

   На заході виступили: Сергій Швардовський – виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму; Ольга Козирська – керівник вокального ансамблю «Яхад», котра підготувала літературно-музичну частину заходу; Тамара Глоба, котра виступила перед присутніми з піснею «Єврейські очі», Дон Давидович Шльохтенман, колишній архівіст, розповів про повстання у гетто, яке було на території сучасного педагогічного коледжу, Олена Дубень – ведуча заходу, молодший науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 483 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]