Головна » 2017 » October » 5 » Екологічна година до Дня захисту тварин
Екологічна година до Дня захисту тварин

4 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї було проведено екологічну годину, присвячену Міжнародному дню захисту тварин, який відмічається у багатьох країнах світу починаючи ще з 1931 року.

Учасників заходу – учнів 5 класу «ЛНВК ЗОШ I-II ступенів №7-природничий ліцей», заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» Юлія Грицюк ознайомила із видами тварин, які назавжди зникли з нашої планети, в т.ч. з території Волині.

Вела екологічну годину старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею Оксана Гаврилюк.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 511 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1